Rozpoczęcie sezonu z Carp Adventure- Wygonin 2018

W dniach od 9 do 13 maja 2018 roku na łowisku Wygonin zostały zorganizowane zawody rzutowe pod nazwą Rozpoczęcie sezonu z Carp Adventure, w których wspólnie z Anią i Łukaszem zajęliśmy 2 miejsce.

Impreza dość ciekawa, bo oparta o metodę rzutową, która na tak głębokim zbiorniku może być zarówno kluczem do sukcesu jak i strzałem w kolano. Muszę przyznać, że od wielu lat chciałem spróbować swoich sił na tej pięknej i legendarnej wodzie. Jednak zawsze „nie miałem jej po drodze”. Tym razem się udało.

Jak tylko ogłoszono imprezę to namówiłem Łukasza i Anią żebyśmy wystartowali w tych zmaganiach. O ile z pierwszą osobą nie było problemu to Ania w tym czasie ma urodziny, tak więc zafundowałem jej dość osobliwy prezent, ale nie narzekała.

Z różnych względów wiele ekip wycofało swój udział w zawodach i ostatecznie w środę na przystani zameldowało się jedynie 6 drużyn. No cóż, kameralnie, sympatycznie, ale z nutą rywalizacji. Ania wylosowała stanowisko nr 20, które od początku typowaliśmy. Nam pozostało już tylko nie zepsuć dobrego losowania.

Przez kolejne dni złowiliśmy ostatecznie 10 karpi i około metrowego węgorza (na bałwanka 2x 16mm). Karpie były w przedziale od 3 do 13,30 kg co dało nam drugie miejsce w generalce oraz nagrodę dla ekipy z największą ilością ryb. Bowiem zgodnie z regulaminem o zwycięstwie decydowała waga dwóch największych ryb.

Bardzo sympatyczna impreza, piękne łowisko i na pewno do odwiedzenia ponownie.

Możliwość komentowania została wyłączona.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide