Radical Insist Bivvy

Zapewne część z Was stwierdzi, że moje recenzje sprzętu marki Radical są mało obiektywne, bo jest zawodowo związany z tą firmą. W każdym razie liczę, że uda mi się go opisać możliwie obiektywnie i tak też odbierzecie moje intencje.

Przez 12 lat używałem namiotu Fox Euro Easy Dome. Uważam go za świetny produkt i choć momentami był mało pakowny (ze względu na kapsułę) to szybkość rozkładania i kształt był dla mnie wielkim plusem. Po tylu latach namiot zwyczajnie się zużył i nie było co kombinować, impregnować, po prostu koniec. Przyszedł czas na wymianę. Długo biłem się z myślami, ponieważ nie da się ukryć, że jest to zakup na kilka lat i mocno obciąża portfel. Generalnie szukałem „domku”, który będzie miał inny kształt, niż wszystkie popularne Cabrio. Dlatego gdy marka Radical zapowiedziała prace nad tym modelem postanowiłem wstrzymać się jeden sezon i na początku 2020 roku zamówiłem model Insist. Wymiary 235x300x150, czyli fajna jedynka. Kiedy jeżdżę samemu to spokojnie pakuję do niego wszystkie potrzebne torby, łóżko czy duży fotel z Elektrostatyka. Ponadto namiot posiada 4 okna i drzwi pokryte moskitierom. Ponadto na 2 przednie i drzwi można dodatkowo założyć szyby. Jak dla mnie bardzo fajne rozwiązanie. Jeśli chodzi o materiał, to póki co wędkując i w deszczu, i słońcu, i w końcu na mrozie. Nie miałem żadnych problemów. Zdaję sobie, że jest to dopiero roczny materiał, ale gdyby był wadliwy to już pewnie coś by się pokazało.

Opcjonalnie możecie kupić narzutę. Jeśli miałbym podsumować mój sezon z Insistem to jest to namiot warty uwagi. Katalogowo kosztuje ok 1700 złotych, jednak w sieci możecie go znaleźć za około 1400 co jest bardzo uczciwą ceną.

Możliwość komentowania została wyłączona.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide